top of page
Hakkımızda

Yesta Mimarlık, 20 yılı aşan mesleki tecrübesi ile, Y. Mimar Ebru Özlem Yılmaz ve Y.Mimar H. Serhat Yılmaz yönetiminde, mimarlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

 

1995 yılında başladıkları mesleki çalışmalarında yurtiçi ve yurtdışında birçok nitelikli marka projede, koordinatör, proje yöneticiliği, proje mimarlığı ve şantiye yönetimi gibi pozisyonlarda bulunmuşlardır.

2003 yılında başladıkları serbest mimarlık çalışmalarını, 2011 yılında Yesta Mimarlığı kurarak kurumsal bir platforma taşımışlardır. Yesta Mimarlık, konut, lüks toplu konut, otel, hastane, iş merkezi, eğitim binaları, endüstriyel tesisler ve çeşitli dekorasyon projelerini uzman kadrosu ile birlikte hayata geçirmiştir.

 

Yesta Mimarlık, doğru yatırımın, doğru fizibilite, iyi tasarım ve kaliteli mimarlık hizmetinden geçtiğine inanmaktadır. Bu inançla, konsept projesinden uygulama projesine, disiplinler arası koordinasyondan, ihale dokümanlarının hazırlanmasına, 3D görselleştirmeden proje danışmanlığına kadar mimarlık hizmetlerinin tümünü kapsayan bir hizmet sunmaktadır.

 

Doğru yatırım mimarlıkla başlar. Doğru tasarım ve mimarlık hizmetlerinin kaliteli olması, yatırımların değerini artırır. Bu gerçek doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir.

Kurucu Ortaklar

Ebru Özlem YILMAZ

Y. Mimar (İ.T.Ü)

Hakan Serhat YILMAZ

Y. Mimar (İ.T.Ü)

bottom of page