top of page

HİZMETLERİMİZ:

Yesta Mimarlık Dekorasyon İnş. Dan. Tic. Ltd. Şti. , mimari proje, dekorasyon projesi ve uygulamaları ile danışmanlık hizmetleri vermektedir. Projelerini gerçekleştirirken müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını doğru tespit edip, onlara sadece birer bina değil, çağdaş, modern, konforlu, estetik ve olabildiğince ekonomik birer yaşam alanı sunma amacı taşımaktadır. Bu doğrultuda; lüks konuttan endüstriyel tesislere, dekorasyondan toplu konut projelerine kadar gerçekleştirdiği çeşitli ölçekli projelerde aynı zamanda sektörün tanınmış ve değerli firmalarıyla kurduğu çözüm ortaklıkları ile başarılı projelere imza atmıştır ve atmaya devam etmektedir.

DIS-9.jpg

Mimari Proje:

Yesta Mimarlık; tasarımlarında fonksiyon, ekonomi, estetik ve kullanıcı isteklerini tasarımın ayrılmaz ilkeleri kabul eder. Projelerinde yenilenebilir enerjinin tüm gereklerini gözeterek çevreye duyarlı yapılar gerçekleştirir.

Kentsel dönüşüm kapsamında apartman veya site ölçeğinde tasarımlar yaparak, depreme dayanıklı kentler oluşturulmasına katkı sağlar. Bu kapsamda yüklenicilere, mimari, betonarme, mekanik tesisat ve elektrik tesisat projeleri hizmetlerini sunar.

İstendiği takdirde projenin pazarlanmasına yönelik 3D görselleri içeren renkli  katalog hizmeti de verilmektedir.

R6.jpg

Dekorasyon Projesi:

Yesta Mimarlık; ofis, otel, restoran ve villaların dekorasyon projelerini uzman kadrosu ile birlikte estetik, fonksiyonel ve ekonomik çözümler üreterek tasarlar. Tasarımlarını 3D görsellerle destekleyerek en üst kalitede gerçekleştirir.

Her türlü dekorasyon projelerini, kaliteli ekiplerle birlikte 1. sınıf işçilikle, zamanında ve kullanıcı memnuniyetinin ön planda tutarak hayata geçirmektedir.

ahşap_ev.jpg

Restorasyon Projesi:

Yesta Mimarlık; tarihi eserlerin rölöve, restitüsyon ve restorasyon projelerinin restorasyon ilkelerini gözeterek gerçekleştirir. 

Tescilli yapının rölövesi alınması ile birlikte yapının tarihi hakkında araştırma yapılarak özgün haline getirilmesi için detaylı analizler yapılarak restorasyon raporu hazırlanır.

bottom of page