top of page
İzmir Otel ve Rezidans Oda Dekorasyonu

Otel standart odaları, alanları 27 m² ila 46 m² arasında değişen balkonlu ve balkonsuz tipte tasarlanmıştır. Standart oda donanımı, çift kişilik yatak, oturma grubu, mini bar ve kitchenette, çalışma masası, televizyon, elbise dolabı, dolap içinde çelik kasa, valizlikten oluşmaktadır. Standart odalarda ilave yatak imkanı vardır. Banyoda hilton tipi lavabo, küvet, asma klozet kullanılmıştır. Oda zeminleri halı, duvarlar kısmen duvar kağıdı ve saten boya olacaktır. Osmanlı çini sanatından örnekler pano halinde oda duvarlarında kullanılarak oda dekorasyonuna zenginlik katılmıştır. Oda ısıtma ve soğutma sistemi VRF sistem olarak

tasarlanmıştır. Elektrik ve su kullanım sistemleri enerji ve çevrenin sürdürülebilirliği için otomasyon sistemlerle donatılacaktır.

Otel suit odaları, alanları 50 m² ila 65 m² arasında değişen balkonlu ve balkonsuz tipte tasarlanmıştır. Yatak odası ve yaşam alanı ayrı mekanlarda tasarlanmıştır. Yaşam bölümünde oturma grubu, mini bar ve kitchenette, yemek masası, çalışma masası, televizyon imkanları bulunmaktadır. Yatak odasında çift kişilik yatak, koltuk, elbise dolabı, dolap içinde çelik kasa, valizlikten oluşmaktadır.

Suit odalarda ilave yatak imkanı yaşam bölümünde sağlanmaktadır. Banyoda hilton tipi lavabo, küvet, asma klozet kullanılmıştır.

Rezidans daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere özel dekorasyonu ile tüm konfor şartları sağlanacak şekilde tasarlanmıştır. Ortalama 75 m² kullanım alanına sahip 18 adet  1+1 rezidans dairelerde salon içinde açık mutfak ve ayrıca yatak odasından kullanılan giyinme odası ve banyo yer almaktadır. Ortalama 110 m² kullanım alanına sahip 21 adet 2+1 rezidans dairelerde mutfaklar kapalı ve açık opsiyonlu olarak tasarlanmıştır. Konforlu bir salon ile birlikte 2 adet yatak odası ve banyo yer almaktadır. Ortalama 240 m² kullanım alanına sahip 6 adet 3+1 rezidans dairelerde mutfaktan bağlantılı özel yemek odası tasarlanmıştır. Yemek salonu dışında konforlu bir salon ile birlikte 2 adet yatak odası, 2 adet banyo ve çamaşır ve ütü odası yer almaktadır.

bottom of page